KNITTING PIN:SINGLE ENDED CLASSIC:35CMX10MM
Home / Knitting & Crochet / Knitting Pins / Pair
₦4,800.00
20 in stock
SKU: 8901003336696 Category: Pair
Recently Viewed Products
  • Knitting pin:single ended classic: 35cmX 9.00MM Knitting pin:single ended classic: 35cmX 9.00MM ₦2,350.00
  • JEWELRY FOR THE NEW ROMANTIC JEWELRY FOR THE NEW ROMANTIC ₦8,000.00
  • Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “KNITTING PIN:SINGLE ENDED CLASSIC:35CMX10MM” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
35CM KNITTING PINS . 2.75MM
Add to Wishlist
Quick View
Pair
35CM KNITTING PINS . 2.75MM
₦3,000.00
Add to cart
35CM KNITTING PINS . 3.50MM
Add to Wishlist
Quick View
Pair
35CM KNITTING PINS . 3.50MM
Add to cart
35CM KNITTING PINS 6.50MM
35CM KNITTING PINS 6.50MM
35CM KNITTING PINS . 5.5MM
35CM KNITTING PINS . 5.5MM
Knitting pin:single ended classic: 35cmX 9.00MMAlternative view of Knitting pin:single ended classic: 35cmX 9.00MM
Knitting pin:single ended classic: 35cmX 9.00MM
35CM KNITTING PINS . 3.75MM
35CM KNITTING PINS . 3.75MM
KP KNOBBED AL 25CM 2C 4.50MM
KP KNOBBED AL 25CM 2C 4.50MM
KNITTING PINS: SINGLE-ENDED:CLASSIC: 35CM X 8.00MM P33667Alternative view of KNITTING PINS: SINGLE-ENDED:CLASSIC: 35CM X 8.00MM P33667
KNITTING PINS: SINGLE-ENDED:CLASSIC: 35CM X 8.00MM P33667