KNITTING PIN:SINGLE ENDED CLASSIC:35CMX10MM
Home / Knitting & Crochet / Knitting Pins / Pair
₦4,800.00
20 in stock
SKU: 8901003336696 Category: Pair
Recently Viewed Products
  • Stencil set of 4 15 x 15cm Stencil set of 4 15 x 15cm ₦4,000.00
  • HOW TO DECORATE & EMBELLISH YOUR FABRICS HOW TO DECORATE & EMBELLISH YOUR FABRICS ₦7,500.00
  • JEWELRY FOR THE NEW ROMANTIC JEWELRY FOR THE NEW ROMANTIC ₦8,000.00
  • Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “KNITTING PIN:SINGLE ENDED CLASSIC:35CMX10MM” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
KNITTING PINS: SINGLE-ENDED:CLASSIC: 35CM X 8.00MM P33667Alternative view of KNITTING PINS: SINGLE-ENDED:CLASSIC: 35CM X 8.00MM P33667
Add to Wishlist
Quick View
Pair
KNITTING PINS: SINGLE-ENDED:CLASSIC: 35CM X 8.00MM P33667
₦4,600.00
Add to cart
KP KNOBBED AL 25CM 2C 4.00MM
Add to Wishlist
Quick View
Pair
KP KNOBBED AL 25CM 2C 4.00MM
Add to cart
35CM KNITTING PINS . 3MM
35CM KNITTING PINS . 3MM
35CM KNITTING PINS . 3.50MM
35CM KNITTING PINS . 3.50MM
35CM KNITTING PINS . 2.25MM
35CM KNITTING PINS . 2.25MM
35CM KNITTING PINS 6.00MM
35CM KNITTING PINS 6.00MM
35CM KNITTING PINS . 4.5MMAlternative view of 35CM KNITTING PINS . 4.5MM
35CM KNITTING PINS . 4.5MM
35CM KNITTING PINS . 3.75MM
35CM KNITTING PINS . 3.75MM