KNITTING PIN:SINGLE ENDED CLASSIC:35CMX10MM
Home / Knitting & Crochet / Knitting Pins / Pair
₦4,800.00
20 in stock
SKU: 8901003336696 Category: Pair
Recently Viewed Products
  • EXPRESSIONS WITH AIR DRY CLAY #3352 EXPRESSIONS WITH AIR DRY CLAY #3352 ₦3,000.00
  • EMBROIDERY FLOSS (SKEINS) 2295 EMBROIDERY FLOSS (SKEINS) 2295 ₦450.00
  • 4.5MM JUMP RINGS STG 10 PK 4.5MM JUMP RINGS STG 10 PK ₦2,000.00
  • G F FLAT PIN PAD  10 MM + Earnuts 1PR G F FLAT PIN PAD 10 MM + Earnuts 1PR ₦6,280.00
  • PAINTING FLOWERS & PLANTS PAINTING FLOWERS & PLANTS ₦5,000.00
  • Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “KNITTING PIN:SINGLE ENDED CLASSIC:35CMX10MM” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
35CM KNITTING PINS 7.50MM
Add to Wishlist
Quick View
Pair
35CM KNITTING PINS 7.50MM
₦4,500.00
Add to cart
KP KNOBBED AL 25CM 2C 4.00MM
Add to Wishlist
Quick View
Pair
KP KNOBBED AL 25CM 2C 4.00MM
Add to cart
35CM KNITTING PINS 6.50MM
35CM KNITTING PINS 6.50MM
35CM KNITTING PINS . 5MM
35CM KNITTING PINS . 5MM
KNITTING PINS: SINGLE-ENDED:CLASSIC: 35CM X 8.00MM P33667Alternative view of KNITTING PINS: SINGLE-ENDED:CLASSIC: 35CM X 8.00MM P33667
KNITTING PINS: SINGLE-ENDED:CLASSIC: 35CM X 8.00MM P33667
35CM KNITTING PINS . 5.5MM
35CM KNITTING PINS . 5.5MM
35CM KNITTING PINS 7.00MM
35CM KNITTING PINS 7.00MM
35CM KNITTING PINS . 2.75MM
35CM KNITTING PINS . 2.75MM