6MM STG JUMP RINGS.10PCS
Home / Jewelry Making / Jewelry Findings / Sterling Silver (STG) / Jump Rings
6MM STG JUMP RINGS.10PCS
₦3,150.00
Out of stock
SKU: 2026 Category: Jump Rings
Recently Viewed Products
  • Single pieces dq0011  6 packs Single pieces dq0011 6 packs ₦1,200.00
  • Half Round Pearl 6mm AB 40g Half Round Pearl 6mm AB 40g ₦1,500.00
  • EMBROIDERY FLOSS (SKEINS) 2294 EMBROIDERY FLOSS (SKEINS) 2294 ₦450.00
  • TAPESTRY PE 6C 18/22 10F TAPESTRY PE 6C 18/22 10F ₦600.00
  • PLIERS NRBR Chain Nose 1pc PLIERS NRBR Chain Nose 1pc ₦15,700.00
  • Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “6MM STG JUMP RINGS.10PCS” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
6MM STG JUMP RINGS I PR
Add to Wishlist
Quick View
Jump Rings
6MM STG JUMP RINGS I PR
₦3,900.00
Add to cart
4.5MM JUMP RINGS STG 10 PK
Add to Wishlist
Quick View
Jump Rings
4.5MM JUMP RINGS STG 10 PK
Add to cart
6MM STG 2PCSJUMP RINGS.
6MM STG 2PCSJUMP RINGS.
4.5MM JUMP RINGS ST, 100 PC
4.5MM JUMP RINGS ST, 100 PC